***خوش آمدید ***  فرارسیدن سال تحصیلی جدید بر همه علم آموزان مبارک باد  


 به نام خداوند همیشه ماندگار 
  

به لطف بیکران دادار هستی بخش و با توکل و استعانت از ائمه اطهار در روزی مبارک  در سال ۱۳۹۶ ،دبیرستان غیر دولتی تعلیم ماندکار به همت تلاشگران قدرتمند در عرصه تعلیم و تربیت این استان مقتدرانه  آمد ...
ادامه مطلب

آخرین اخبار

 • مانور مجازی بازگشایی مدرسه

  مانور مجازی بازگشایی مدرسه

  مانور مجازی بازگشایی مدرسه ، امروز 28 شهریور ، در فضای آنلاین کاداک برگزار گردید.

  در ابتدا مدیریت دبیرستان ضمن عرض تبریک برای آغاز سال تحصیلی جدید ، موارد آموزشی را خدمت دانش آموزان و اولیا بیان فرمودند.

  سپس معاونین دبیرستان ، پس از عرض تبریک سال تحصیلی ، مواردی را بیان کردند.

 • جلسه شورای دبیران

  جلسه شورای دبیران

  اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان تعلیم‌ماندگار امروز ۲۴ شهریور در فضای باز مدرسه و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  در این جلسه ابتدا مدیریت محترم خانم دکتر مسلمی پور  موارد مربوط به شروع سال تحصیلی/کلاسهای انلاین/ارایه جزوات تکمیلی و تست/امتحانات تشریحی/ازمونهای تستی/ارائه بودجه بندی ازمونهای جامع و نحوه برگزاری ازمونهای ماهانه و ...را با اساتید مطرح فرمودند.
  سپس موسسین دبیرستان ضمن خوشامدگویی و قدردانی از اساتید،  مواردی را عنوان کردند.در پایان جلسه ابلاغ و قرارداد سال تحصیلی جدید اساتید، خدمتشان تحویل داده شد.

 • بازدید ریاست،معاونت آموزشی و کارشناس مسئول مشارکت ها ( مدارس غیرانتفاعی)

  بازدید ریاست،معاونت آموزشی و کارشناس مسئول مشارکت ها ( مدارس غیرانتفاعی)

  در این بازدید ضمن عرض تسلیت به خانم اکبری موسس محترم دبیرستان ،از تلاشهای موسسین ،مدیریت، کادر اجرایی و دبیران پرتلاش برای پيگيري هاي مستمر در رشد کیفیت آموزشی و رضایت کامل اولیا از دبیرستان ،تقدیر به عمل آمد.

 • کسب رتبه دوم استانی در رشته نماهنگ

  کسب رتبه دوم استانی در رشته نماهنگ

  کسب رتبه دوم استانی در رشته نماهنگ توسط سرکار خانم نرجس راشد دانش آموز دبیرستان هوشمند تعلیم ماندگار را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض می نماییم.

ارتباط با ما:

© 2020 تمام حقوق این سایت برای تعلیم ماندگار محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال